BMW X1 XDrive 18D 2.0 150KS AT8

ABS • ESP • Airbag • Mултифункционален кожен волан со команди • Електрика на ретровизори – електрично преклопливи • Електрика на прозорци • Седишта со лумбарна подршка • Греачи на седишта • Систем за навигација • Радио CD • Индикатор за притисок во пневматици • Isofix систем на задни седишта • Паркин сензори со PDC (Park Distance Control) • Kонекција со Smartphone • Aлуминиумски фелни.

Цена 26 300 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 147.520
Гориво Дизел
Мотор 2.0 150 ks
Година 2016
Боја Бела
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање