• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

BMW X1 Xdrive 18D MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 102.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 150 ks
Боја Сина металик
Прва регистрација 09/2016
WLTP N/A
Шифра бр. 96420
Дополнителна опрема
ABS • Воздушни перничиња за возач совозач/странични • Темпомат со функција за кочење • Mултифункционален кожен спортски волан • Aвтоматски клима уред • Bluethooth и USB конекција • Режиm на возење Sport • Comfort • Eco Pro  • Преден наслон за рака • Радио CD • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • 17” Aлуминиумски фелни. • Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.