• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
24 900€

BMW X1 Xdrive 20d Business AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 144.000
Гориво Дизел
Мотор 1995ccm 190KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 11/2016
WLTP N/A
Шифра бр. 43707
Дополнителна опрема
ABS • BAS • CBC • Airbag • Tемпомат со функција за кочење • Мултифункционален кожен спортски волан со команди • Start - Stop систем • 8 степен автоматски менувач • Систем за навигација Двозонска клима уред • Isofix систем на зади седишта • Park Assist • Паркинг сензори позади со графички приказ • LED дневни светла • Performance control • 17” Aлуминиумски фелни • Сензор за дожд со автоматско вклучување • Радио CD • Bluetooth и USB конекција. • Од технички причини може да има повеке или помалку опрема.