• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
27 500€

BMW X2 sDrive 18d Advatnage AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 135.000
Гориво Дизел
Мотор 1995ccm 150KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 12/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 93609
Дополнителна опрема
ABS • BAS • CBC • SDS • Cruise Control со финкција за кочење • Темпомат •  2 Зонски автоматски клима уред • Автоматска Start / Stop функција • Мултифункционален F кожен волан • Сензор за дожд / светло • Борд компјутер • Задни светла со LED технологија • LED дневни светла • Паркинг сензори назад • Park Assistant • Систем за навигација • Преден наслон за рака • Внатрешен и надворешен ретровизор со автоматско самозатемнување • Индикатор за притисок во пневматици • Mагленки • Алуминиумски фелни • Сteptronic 8 степена автоматска трансмисија.