BMW X3 2.0D 190KS XDrive

ABS • ESP •  Airbag • Crusise control со функција за кочење • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Седиша со лумбарна подршка на возач и совозач • Мултифункционален спортски кожен волан со команди • Business Систем за навигација • Koнекција со smartphone • Паркинг сензори со PDC (park distance control), • Патен компјуетр • Двозонска клима – климатроник • Индикатор за притисок на пневматици • Радио CD • Isofix систем на задни седишта • Алуминиумски фелни • Сензор за дожд • Xenon светла.

 

* Од технички причини може да има наведено повеќе или помалку опрема.

Цена 19 900 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 141.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 190 ks
Боја Бела
Прва регистрација 08/2014
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање