BMW X3 drive 2.0 d 4×4 190ks

Опрема

 • ABS
 • ESP
 • Airbag
 • Eлектрика на предни и задни прозорци
 • Електрично подесување на ретровизори
 • Спортски кожен  волан
 • Радио BMW Professional
 • Kлима уред-климатроник
 • Индикатор за притисок на пневматици
 • Автоматска START/STOP функција
 • Алуминиумски фелни
 • Магленки
Цена 21 900€
со ДДВ
Каросерија SUV
Поминати километри 162.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 190 ks
Година 2014
Боја Бела