BMW X5 Xdrive 3.0d 245KS AT

ABS • Airbag • Cruise Control • Auto Hold • Eлектрика на прозори • Електрично подигње на ретровизори • Start-Stop • 2 Зонска автоматска клима • М пакет на ентериер • Кожен ентериер • Мултифункционален кожен волан со команди • LED светла • Bi – Xenon • Греачи на седишта • Електрично подесување на седишта со меморија • Лумбарна подршка • Систем за навигација • 2 зонска автоматска клима • Панорамски кров • Паркинг сензори -напред/позади • Park Assist • 20” Aлуминиумски фелни +сет зимски пневматици со алуминиумски фелни • Кровни носачи • Електричен багажник • Индикатор за притисок во пневматици • Светла за магла • Сензор за дожд.

• Регистрирано до 02/2021.

Цена 25 000 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 180.000
Гориво Дизел
Мотор 3.0 245 ks
Година 2011
Боја Црна Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање