Citroen C4 Picasso Seduction 1.6 BlueHDI 100ks S/S MT

НАСКОРО
Каросерија Хечбек
километри 94.461
Гориво Дизел
Година 2016
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање