• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Fiat 500 1.2 MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 7.100
Гориво Бензин
Мотор 1242ccm 70KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 09/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 41800
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag за возач, совозач, странични и воздушни завеси • Далечинска команда отварање/затварање • Висинска регулација на управувач • Електрично регулирани предни прозори • Електрично регулирани ретровизори • Предни светла за магла • Клима уред • Електро серво управувач • Централна брава • Мултифункционален кожен волан со команди • Стаклен кров - фиксен со ролетна • Радио 5” Екран DAB /USB • Aлуминиумски фелни • Кit Sport (заден спојлер, специфичен ентериер и седишта, хром изд.цевка).  • Возилото е купено во Македонија. • Регистрирано до 07/2022.  • Од технички причини може да има наведено помалку/повеќе опрема.