• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Fiat Fullback 2.4ЈTD 4WD

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 2.000
Гориво Дизел
Мотор 2442ccm 180KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 04/2021
WLTP N/A
Шифра бр. 30187
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag - возач, совозач, странични и кровни завеси • Cruise Control • Тraction Control • Кожен ентериер • Електрично подесување на возачко седишта • Греење на предни седишта • Мултиункционален кожен волан со команди • Електрично подигање на предни и задни прозори • Електрично подесување на ретровизори • Електронска контрола на клима во 2 зони • 7” Touchscreen екран на допир со интегриран систем за навигација • Радио • USB порта • Bluetooth •  Аpple Carplay • Борд Компјутер • Задна паркинг камера • Isofix систем на задни седишта • Led дневни светла • BI- Xenon светла • Сензор за дожд • Алуминиумски фелни • Погон на сите 4 тркала . • Возилото е кипено во Македонија. • Регистрирано до 20,04,2022. • Цената е со вклучен ДДВ.