Fiat Panda Van 1.3multijet

Опрема

  • ABS
  • Airbag
  • Клима уред
  • Централно заклучување
Цена 3 990€
со ДДВ
Каросерија Van
Поминати километри 140.000
Гориво Дизел
Мотор 1.3 75 ks
Година 2011
Боја Бела