Fiat Scudo Van 2,0 Мultijet

Опрема

  • ABS
  • Crusise Control
  • Airbag
  • Клима уред
  • Електрика на прозорци
  • Радио CD
  • Серво волан
  • Централно заклучување
  • Странична клизна врата
Цена 7 990€
со ДДВ
Каросерија Van
Поминати километри 143.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 128 ks
Година 2011
Боја Црвена