Ford C max 1.6 TDCI 90KS

Опрема

 • ABS,
 • ESP,
 • Airbag,
 • Темпомат,
 • Електрика на предни прозорци,
 • Електрично подесување на ретровизори,
 • Мултифункционален кожен волан со команди,
 • Патен компјутер,
 • Централно заклучување,
 • Магленки,
 • Алуминиумски фелни 16,
 • Радио cd 6000,
 • Двозонска клима-климатроник.  
 • Сет летни-зимски гуми.
 • Регистрирано до 12.2019 со зелен картон.
Цена 5 200€
со ДДВ
Каросерија Station Wagon
Поминати километри 140.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 90 ks
Година 2008
Боја Сива металик