• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Ford Focus 1.5 TDCi 120ks Business NAV AT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 110.000
Гориво Дизел
Мотор 1499ccm 120KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 12/2016
WLTP N/A
Шифра бр. 39046
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag • Cruise Control • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Мултифункционален кожен волан со команди • Централен екран во боја на допир DAB • Apple Car Play & Android Auto • Систем за навигација • Двозонски автоматски клима уред • Конекција со smartphone • Магленки • Паркинг сензори - Задни, Патен компјутер.  • Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.