Ford Focus 1,6 TDCi econetic 105KS

ABS • ESP • Crusise Control • Мултифункционален кожен волан со команди • Airbag за возач, совозач и странични • Клима уред • Патен компјутер • Електрика на предни прозорци • Електрика на ретровизори • Греачи на ретровизори • Радио CD • Централна брава со централно заклучување • Kонекција со телефон

Цена 7 450 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 171.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 105 ks
Година 2013
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање