Ford Focus Business 1.5 TDCI 105ks MT

ABS • ESP • Airbag • Cruise Control • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори – Електрично преклопливи • Мултифункционален кожен волан со команди • Радио CD со Touchscreen • Систем за навигација • Клима уред • Конекција со smartphone • Магленки • Паркинг сензори- Задни • Патен компјутер • Start-Stop Систем • Наслон за рака.

Цена 9 500 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 138.000
Гориво Дизел
Мотор 1.5 105 ks
Година 2016
Боја Бела
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање