Ford Fokus Business 1.5 TDCI 120KS MT

ABS • ESP • Airbag • Cruise Control • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Мултифункционален кожен волан со команди • Радио со Touchscreen • Систем за навигација • Клима уред • Конекција со smartphone • Aлуминиумски фелни • Магленки • Паркинг сензори – Задни • Патен компјутер.

Цена 9 700 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 152.000
Гориво Дизел
Мотор 1.5 120 ks
Година 2016
Боја Црна Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање