Ford Grand C MAX 7 seat 1.5 TDCI 95ks S&S Business

НАСКОРО
Каросерија Station Wagon
Поминати километри 160.000
Гориво Дизел
Мотор 1.5 90 ks
Година 2015
Боја Сива металик
Регистрација Нерегистрирано возило