Ford Grand C MAX 7 seat 1.6 TDCI 115ks Titanium

НАСКОРО
Каросерија Station Wagon
Поминати километри 123.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 115 ks
Година 2015
Боја Сива металик
Регистрација Нерегистрирано возило