• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Ford Mondeo 1.5 TDCi 120KS ECOnetic Business Nav

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 161.000
Гориво Дизел
Мотор 1499ccm 120KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 06/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 14212
Дополнителна опрема