• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Ford Mondeo 2.0 TDCI 150ks Bussines AT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 154.000
Гориво Дизел
Мотор 1997ccm 150KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 10/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 32993
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag • Cruise Control • Kлиматизација со двозонска електронска автоматска контрола на температурата • Мултифинкционален кожен волан со команди • Електрична паркинг сопирачка • Загревани странични ретровизори со електричен погон • Радио CD со два USB влеза SYNC навигација и 8 звучници • Електрично подигање на предни и задни прозорци • LED дневни светла • Паркинг сензори напред и позади со графички приказ • Isofix систем на задни седишта • Алуминиумски фелни. • Oд технички причини може да има повеќе или помалку опрема.