Ford Transit Connect 1.8 75ks

Опрема

  • ABS
  • ESP
  • Eлектрика на прозорци
  • Електрика на ретровизори
  • Клима уред
  • Airbag
  • Радио CD
  • Централно заклучување
  • Гратис Регистрација
Цена 5 490€
со ДДВ
КаросеријаТоварно
Поминати километри150.000
ГоривоДизел
Мотор1.8 75 ks
Година2011
БојаБела