Ford Transit Connect Van 1.8TDCI 75KS

ABS • ESP • Eлектрика на прозорци • Електрика на ретровизори • Клима уред • Airbag • Радио CD • Централно заклучување

Цена 5 490 €
со ДДВ
Каросерија Пикап
километри 150.000
Гориво Дизел
Мотор 1.8 75 кс
Година 2011
Боја Бела
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање