Ford Transit Connect 200K 1.8 TDCI 90ks

Опрема

  • ABS
  • ESP
  • Airbag
  • Kлима уред
  • Eлектрика на прозорци
  • Електрично подесување на ретровизори
  • Странична клизачка врата
  • Централно заклучување

/

Цена 5 990€
со ДДВ
КаросеријаТоварно
Поминати километри172.000
ГоривоДизел
Мотор1.8 90 ks
Година2011
БојаБела