Grand C max 7 seat 1.5 Tdci 95cv S&s Business

Опрема

Возилото е купено во Македонија и редовно сервисирано во овластен сервис.

НАСКОРО
Каросерија Hatchback
Поминати километри 140.000
Гориво Дизел
Мотор 1.5 95 ks
Година 2015
Боја Бела