• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Insignia Grand Sport 1.6 D 136ks Innovation Business AT

Основни податоци
Тип на возило Седан
километри 142.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 136KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 07/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 63035
Дополнителна опрема