• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Jaguar F-Pace 2.0d 180ks Prestige 4wd AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 129.000
Гориво Дизел
Мотор 1999ccm 180KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 09/2016
WLTP N/A
Шифра бр. 77872
Дополнителна опрема