• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Jaguar F-Pace 2.0d 180ks Pure AWD AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 114.000
Гориво Дизел
Мотор 1968ccm 150KS
Боја Бела
Прва регистрација 10/2016
WLTP N/A
Шифра бр. SLG014
Дополнителна опрема