• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Land Rover Discovery Sport 2.0 TD4 150cv HSE 4WD

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 153.000
Гориво Дизел
Мотор 1999ccm 150KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 07/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 81162
Дополнителна опрема