• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Land Rover DISCOVERY SPORT 2.0 Td4 150KS Bus. Ed. Premium Se AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 91.000
Гориво Дизел
Мотор 1999ccm 150KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 02/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 92674
Дополнителна опрема