• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 TD4 150KS HSE 4WD AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 114.000
Гориво Дизел
Мотор 1999ccm 150KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 05/2018
WLTP N/A
Шифра бр. SAG023
Дополнителна опрема