• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Land Rover Discovery Sport 2.0 Td4 150ks Pure 4wd MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 110.000
Гориво Дизел
Мотор 1999ccm 150KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 02/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 75500
Дополнителна опрема