• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 TD4 150ks SE Sport 4WD AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 135.000
Гориво Дизел
Мотор 1999ccm 150KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 02/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 795035
Дополнителна опрема