• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
28 900€

Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 150ks Business Edition Se AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 101.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 150 KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 07/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 61767
Дополнителна опрема
ABS • ESP • BAS • ASR • 7 x Airbag • Cruise Control • Сензор за дожд • Bi-Xenon светла • LED дневни светла • LED задни светла • Terrain Response систем за управување на различен терен • Комфот кожни седишта • Електрично подесување на предни седишта •  Кожен волан со команди • Автоматска клима уред • Екран на допир со вграден систем за навигација • Електрично подигање на предни и задни прозорци • Радио MP3 • Bluetooth • USB порта • Паркинг сензори напред и позади • Задна паркинг камера • Алуминиумски фелни. • Возилото е регистрирано до 04,2023 Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема .