• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 150ks Business Edition Se AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 98.000
Гориво N/A
Мотор 1999ccm 150KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 10/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 64767
Дополнителна опрема