Land Rover Range Rover Evoque 2.2 Ed4 150ks Pure 4×2

Опрема

 • ABS
 • ESP,
 • Crusise Control
 • 12 x Airbag,
 • Mултифункционален кожен волан со команди,
 • Електрично подигање на седишта,
 • Електрихно подесување на ретровизори,
 • Кожен ентериер,
 • Патен компјутер,
 • START/STOP,
 • Паркинг сензори,
 • USB порта,
 • Алуминиумски фелни.
Цена 21 900€
со ДДВ
Каросерија Off-Road
Поминати километри 121.000
Гориво Дизел
Мотор 2.2 150 ks
Година 2012
Боја Бела