• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

LAND ROVER RANGE ROVER VELAR 2.0 D I4 240 R-Dynamic S 4WD Auto Sport

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 140.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 240KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 06/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 30605
Дополнителна опрема