• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Land Rover Range Rover Velar 2.0 TD4 R-Dynamic 4WD Auto

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 105.000
Гориво Дизел
Мотор 1999ccm 180KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 08/2018
WLTP N/A
Шифра бр. SAG017
Дополнителна опрема