• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Mazda 6 2.2 Skyactive -D 175KS Automatic

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 163.000
Гориво Дизел
Мотор 2191ccm 175KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 02/2015
WLTP N/A
Шифра бр. 00000
Дополнителна опрема
АBS Airbag, предни, странични и кровни завеси Cruise Control Line-Keep Assist System Distance Recognation System Driver Attention Alert Bline Spot Pадио премиум Bosse oзвучување Eлектронска клима во 2 зони Систем за навигација Head Up Display Keyless Entry Start/Stop Koжен ентериер Електрично подесување на возачко седиште со меморија Греење на предни седишта Спортски кожен волан со команди Патен компјутер Isofix систем на задни седишта Pаркинг сензори напрд и позади Задна паркинг камера Led светла 19” Aлуминиумски фелни. Возилото е купено во Македонија и сервисирано во овластен сервис. Регистрирано со зелен картон до 18.02.2023.