Mercedes B 180 Business AT

ABS • ESP • Airbag+ Airbag на колено • Задна паркинг камера • COLLIS.WARN. SYS. W/ ACTIVE BRAKE INTERV • Денвни LED светла • Мултифункционален кожен волан со команди • 7 степен автоматски менувач • Crusise Control (темпомат) • Индикатор за притисок во пневматици • Радио аудио 20 со интегриран систем за навигација • Аttention Assist • Клима уред – Климатроник • EUR 6 технологија • START-STOP функција • Алуминиумски фелни • Магленки • Електрика на предни и задни прозорци • Isofix систем на задни седишта • 16” Aлуминиумски фелни.

Цена 16 100 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 100.700
Гориво Дизел
Мотор 1.5 109 ks
Година 2015
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање