Mercedes C 180 AT

ABS • ESP • Crusise Control •  Airbag + воздушно перниче на колено • Електрика на предни и задни прозорци • Паркинг сензори со Active park assist • Eлектрика на ретровизори – автоматски преклопливи • Електрика на предни и задни прозорци • Мултифункционален кожен волан со команди • Сензор за дожд • 7 Степен автоматски менувач • Темпомат • Индикатор за притисок во пневматици • Двозонска клима –Климатроник • Start-Stop функција • Радио аудио 20 • Уред за навигација • Aдаптивни стоп светла.

 

* Од технички причини може да има наведено повеќе или помалку опрема.

Цена 21 200 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 177.900
Гориво Дизел
Мотор 1.6 116 ks
Година 2015
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање