Mercedes C220CDTI Avantgarde

ABS • ESP • Airbag • Темпомат • АМG пакет • Електрично отварање на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Греачи на ретровизори • Клима уред – Климатроник • Мултифункционален кожен волан со команди • Патен компјутер • Радио CD • Седишта во комбинација кожа – штоф • Xenon светла • Xромирани лајсни • 17” Aлуминиумски AMG фелни.

Возилото е купено во Македонија. (прв сопственик)

• Регистрирано со зелен картон до 03/2021.

• Од технички причини може да има наведено помалку или повеке опрема.

Цена 10 300 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 155.000
Гориво Дизел
Мотор 2.2 170 ks
Година 2008
Боја Црна Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање