Mercedes E 220D Avangarde 9G tronic

ABS • ESP • Airbag+воздушно перниче за колено возач • Аvantgarde надворешен пакет • Аvantgarde внатрешност • Collision Warinig System With Active Brake • Active Parking Assist • Active Distance Assist – Distronic • Задна паркинг камера • Аpple Carplay и Smartphone интеграција • Препознавање на знаци • Самозатемнувачки внатрешен ретровизор • Греачи на предни седишта • Седишта со лумбарна подршка • Електрично подесување на предни седишта • Мултифункционален кожен волан со команди • Тouchpad со контролер, 10,25Екран • Систем за навигација • Индикатор за притисок во невматици • Систем за климатизација Автоматски преклопливи ретровизори • Aмбиентално осветлување • LED High Performance Headlamp • Адаптивни штоп светла • Алуминиумски фелни.

Цена 35 900 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 94.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 194 ks
Боја Сива Металик
Прва регистрација 04/2017
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање