Mercedes GLA cdi 180 Automatic Executive

Опрема

 • ABS
 • ESP
 • Adaptive Crusise Control
 • Airbag+ воздушно перниче на колено
 • Електрика на предни и задни прозорци
 • Паркинг камера
 • BSA-Blind spot assist
 • Паркинг сензори со Active park assist
 • Eлектрика на ретровизори-автоматски преклопливи
 • Електрика на предни и задни прозорци
 • Мултифункционален кожен волан со команди
 • Сензор за дожд
 • 7 Степен автоматски менувач
 • Индикатор за притисок во пневматици
 • Двозонска клима –Климатроник
 • Start-Stop функција
 • Aлуминиумски фелни 17’
 • Радио аудио 20
 • Уред за навигација
Цена 20 300€
со ДДВ
Каросерија SUV
Поминати километри 130.500
Гориво Дизел
Мотор 1.5 110 ks
Година 2015
Боја Црна металик