• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Mercedes GLC 250 204ks Business Executive 4matic

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 95.000
Гориво Дизел
Мотор 2143ccm 204KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 11/2018
WLTP N/A
Шифра бр. MMG041
Дополнителна опрема