Mercedes GLC 250 D Business Executive 4matic

НАСКОРО
Каросерија SUV
Поминати километри 150.000
Гориво Дизел
Мотор 2.5 170 ks
Година 2016
Боја Сива металик
Регистрација Нерегистрирано возило