Mercedes GLC 250 2.2 D 204KS Executive 4Matic

Cruise Control • Аirbag –предни странични кровни + воздушно перниче за колено на возач • Електрично преклопливи ретровизори • Мултифункциоанлен кожен волан со команди • Индикатор за притисок на пневматици • Mercedes Collision warning System + Active Brake Assistance • Active Park Assist • Радио аудио 20 со интегриран систем за навигација • Клима уред-климатроник • 17”-Aлуминиумски фелни • Надворешен хром пакет • Start-Stop систем • 9 степен автоматски менувач • Аdaptive Stop Light • Сензор за дожд • Амбиентално осветлување на внатрешноста.

Цена 32 900 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 153.000
Гориво Дизел
Мотор 2.2 204 ks
Година 2016
Боја Бела
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање