• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
13 900€

Nissan e-NV200 Van 22Kwh

Основни податоци
Тип на возило Товарно
километри 57.000
Гориво Електрично
Мотор 22KWh-110ks
Боја Бела
Прва регистрација 07/2016
WLTP 120
Шифра бр. 13021
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag  • Радио CD • Mултифункционален koжен волан со команди • Дигирална клима - Климатроник • Електрика на прозорци • Греење на предни седишта • Греење на волан • Странична клизна врата • Сет зимски гуми со челични бандажи. https://ev-database.org/car/1021/Nissan-e-NV200-Evalia •Цената е со вклучен ДДВ • Од тхенички причини може да има наведено повеке или помалку опрема