• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
20 000€

Nissan e-NV200 Van 40Kwh

Основни податоци
Тип на возило Товарно
километри 41.000
Гориво Електрично
Мотор 40KWh-109ks
Боја Бела
Прва регистрација 04/2019
WLTP 170km
Шифра бр. 08539
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Hill start assist • Темпомат • Воздушни завеси (возач и совозач) • Radio CD • Bluetooth • АUX приклучок • Автоматска клима уред • Електрично подигање на предни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Патен компјутер • Мултифункционален серво волан со команди Задна паркинг камера 360.  • https://ev-database.org/car/1117/Nissan-e-NV200-Evalia