• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Nissan Qashqai Business Edtion 1.5 dci 110ks MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 73.000
Гориво Дизел
Мотор 1461ccm 110KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 10/2018
WLTP N/A
Шифра бр. MMG022
Дополнителна опрема